img

Tamara Styś

Górami jestem zafascynowana niezmiennie od kilkunastu lat. Zanim, w 2006 roku, stanęłam na swoim pierwszym ośmiotysięczniku – Gasherbrumie II w Karakorum, jeździłam w Alpy, Kaukaz, Pamir, góry Iranu i Maroka. Potem był Nepal, gdzie stanęłam na szczycie Ama Dablam. W 2009r. brałam udział w szkoleniu we wspinaczce wysokogórskiej kobiet nepalskich w rejonie Annapurny. Szkolenie miało na celu podniesienie kwalifikacji dziewczyn tak, aby miały szansę zostać w przyszłości przewodnikami górskimi. Każdy wyjazd jest dla mnie wielką przygodą. Żeby jak najlepiej przygotować się do wypraw zaczęłam biegać i w 2009r. przebiegłam Maraton Warszawski. Ponoć w zupełnie niezłym, jak na pierwszy maraton, czasie ;-)

Jestem pilotem wycieczek, skończyłam kurs taternicki. Mam doświadczenie w organizacji wyjazdów integracyjnych, team building oraz incentive.

Himalaje zauroczyły mnie swym pięknem a ich mieszkańcy prostotą i gościnnością. GoEverest jest spełnieniem moich marzeń. Marzeń o pokazywaniu innym tego, co w górach jest najpiękniejsze.