img

Zespół

Na to, aby Twoje przeżycia w Himalajach były niezapomniane, poza naszą czwórką, pracują również nasi przewodnicy, tragarze, kucharze oraz pracownicy biurowi. Przeważająca większość zespołu jest z nami od początku powstania firmy w Nepalu, dzięki czemu posiada bogate doświadczenie w organizowaniu wypraw.

 

Przewodnicy
Przewodnik będzie dla Ciebie opiekunem, doradcą, przyjacielem. Jednocześnie może być wspaniałym kompanem, który nie tylko wskaże Ci drogę, ale również wzbogaci Twoją podróż wiedzą o kulturze, religii, środowisku i życiu w Himalajach.
Nasi przewodnicy mówią po angielsku, francusku, hiszpańsku i niemiecku, przeszli praktyczne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz ekoturystyki.

 

Tragarze
Tragarz również może zostać Twoim doradcą i przyjacielem. Tragarze zapewne chętnie skorzystają z okazji, żeby poprawić przy Tobie swój angielski, za to Ty możesz z nimi rozpocząć naukę Nepalskiego. Jeśli czujesz się niekomfortowo korzystając z pomocy tragarza, pamiętaj, że dzięki temu, że go zatrudniasz zapewniasz mu środki do życia. Sami tragarze mówią, że często ich sytuacja ekonomiczna jest dla nich znacznie cięższa od wagi plecaka.

 

Wszyscy nasi przewodnicy i tragarze są ubezpieczeni. Są też zaopatrywani przez nas w odpowiednią odzież i wyposażenie niezbędne podczas wypraw oraz trekkingów na dużych wysokościach.

 

Jako zespół aktywnie działamy również w organizacjach non profit, które z funduszy zebranych od prywatnych darczyńców budują w Nepalu szpitale, szkoły, sierocińce a także realizują inne projekty wspierające najuboższych mieszkańców tego kraju.

 

Naszym zadaniem jest dbanie o wszystkie szczegóły, dzięki czemu Ty możesz po prostu cieszyć się wędrówką :)